نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
افغانستان آن لاین
۲۳ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۴:۲۸

افغانستان آن لاین

سایت افغان آن لاین درباره ی تاریخ، جغرافیا و آب و هوا، زبان و فرهنگ، دولت و حکومت و جنبه های مختلفی درباره افغانستان اطلاعات کامل و روزآمدی را ارائه می نماید. همچنین این وب سایت، بخش های متنوع دیگری مانند فروشگاه، کتابفروشی، مسافرت، گالری عکس و ... دارد که می تواند مورد توجه کاربران فراوانی باشد.

۲۲ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۹:۳۰

آرمان

بخش ها و محتویات سایت: صفحه اول | افغانستان | نویسندگان | مقالات | اخبار | کلیک‌بانک | لینکستان | کتابخانه | گالری | عضویت | پالیسی هنر و ادبیات سینما

۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۹:۱۲

رادیو

رادیو و سپس تلویزیون در افغانستان به سبب آن که تقریبا هشتاد در صد مردم بی سواد اند، از مؤثر ترین رسانه های گروهی به شمار می آیند، با ا ین حال مطبوعات در این کشور همیشه در شکل گیری بینش های سیاسی ـ اجتماعی نقش مهمی داشته است.

تلویزیون‌های افغانستان
۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۹:۰۱

تلویزیون‌های افغانستان

پیام آفتاب: در افغانستان افزون بر تلویزیون دولتی کابل و تلویزیون‌های محلی در شهرهای بزرگ، پنج تلویزیون غیردولتی سراسری به نام‌های آیینه، طلوع، آریانا، تمدن و نورین و سه تلویزیون محلی غیردولتی به نامهای افغان تی وی (TV) در کابل، آرزو در بلخ و سیمای غوریان در غرب هرات، فعالیت دارند.

تلویزیون لمر
۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۴۲

تلویزیون لمر

در سال ۲۰۰۶ گروه کاری تلویزیون طلوع و آرمان اف ام اقدام به تأسیس تلویزیون لمر کردند که همان ویژگی ها و رویکرد تلویزیون طلوع را دارد، اما برنامه‌های خود را به زبان پشتو ارائه می دهد.

تلویزیون هرات
۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۳۹

تلویزیون هرات

نوع: تلویزیون محلی دسترسی: زمینی زبان: فارسی دری صاحب امتیاز: تلویزیون ملی افغانستان

۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۱۲

تلویزیون ساقی

این شبکه در شهر هرات فعالیت دارد که پخش برنامه های آن از روز عید قربان سال ۱۳۸۵ آغاز شد. دست اندرکاران تلویزیون ساقی مدتها قبل از تصمیم به راه اندازی این شبکه و آغاز برنامه های شان به طور رسمی سخن گفته بودند, ولی بعدها گفته شد که ایشان بنابه دلایل متعدد, از جمله کمبود بودجه و ردکردن کمکهای پیشنهاد شده ...

۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۱۱

شبکه شمشاد

این شبکه بیشتر به زبان پشتو برنامه پخش می‌کند.

۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۱۰

تلویزیون بلخ

تلویزیون بلخ شاخه محلی تلویزیون ملی افغانستان در شهر مزارشریف مرکز ولایت بلخ افغانستان می‌باشد.تلویزیون دولتی بلخ از رسانه‌های تصویری قدیمی افغانستان است.

۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۰۷

شبکه ی آرزو

یک شبکه تلویزیون خصوصی به تازگی در ولایت بلخ، در شمال افغانستان آغاز به کار کرده که هدف از راه اندازی آن، " مبارزه با تهاجم فرهنگی" خوانده شده است.

۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۰۶

تلویزیون هری

تلویزیون هری که یک تلویزیون خصوصی است با نشر برنامه های مختلف علمی فرهنگی هنری واجتماعی ازمدت دوسال به این طرف پخش خودرا درشهر هرات آغاز نموده است.

۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۰۱

شبکه ی نورین

تلویزیون نورین یکی از شبکه‌های تلویزیونی خصوصی افغانستان است.

۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۰۰

سیمای غوریان

این شبکه در تابستان سال ۱۳۸۴ افتتاح شد و از شهر غوریان در غرب هرات برنامه پخش می‌کند.

۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۵:۵۸

تلویزیون ملی

تلویزیون ملی افغانستان که نشان اختصاری اش (RTA ا) ست تنها شبکه سراسری دولت افغانستان است.

تلویزیون آیینه
۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۴:۴۷

تلویزیون آیینه

شبکه تلویزیونی آیینه توسط ازبک‌ها و جنبش ملی اسلامی به رهبری جنرال عبدالرشید دوستم اداره می‌شود و مرکز آن در شهر شبرغان (مرکز ولایت جوزجان) است. اکثر برنامه‌های آن به زبان ازبکی (ترکی) است.

شبکه ی آریانا
۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۴:۴۴

شبکه ی آریانا

شبکه ی خصوصی رادیو و تلویزیون آریانا که نشان اختصاری آن «ATN» است در روز سه‌شنبه ۱۶ اوت سال ۲۰۰۵ میلادی با حضور تعدادی از مقام های دولتی و جمعی از اهالی مطبوعات، آغاز به کار نمود.

تلویزیون تمدن
۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۱:۴۷

تلویزیون تمدن

پیام آفتاب: شبکه تمدن، در سال ۱۳۸۶ به همت آیت الله محمد آصف محسنی در کابل راه‌اندازی گردید.

شبکه ی افغان TV
۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۱:۴۳

شبکه ی افغان TV

مؤسس این شبکه، پشتون های لیبرال می باشند که عمدتاً از کشورهای غربی برگشته اند. بیشتر کارمندان آن نیز پشتون ها هستند.

رادیو هرات
۳۰ عقرب ۱۳۸۶ ساعت ۱۱:۱۷

رادیو هرات

رادیو هرات

رادیو صدای زن افغان
۳۰ عقرب ۱۳۸۶ ساعت ۱۱:۱۶

رادیو صدای زن افغان

رادیو صدای زن اٿغان، پس از دو سال تعطیلی در سال ۱۳۸۵ مجدداً در کابل به کار اغاز نمود. رادیو صدای زن، روی امواج ۹۶،۳ اٿ – ام پخش می گردد، در ولایت کابل و پنج ولایت همجوار آن قابل دریاٿت می باشد

نام و نام خانوادگی
ایمیل